Čo ešte robíme

Zimné štadióny

Zimný štadión je projekt, na ktorý sa vždy zameriavame mimoriadne komplexne. Dbáme hlavne na najdôležitejšiu požiadavku klienta, a to nízke prevádzkové náklady. Zimný štadión sme schopní spracovať presne na mieru - od projekcie, technológie až po kompletnú dodávku a inštaláciu všetkých komponentov a  príslušenstva. Našou špecialitou je využívanie tepla, ktoré vzniká pri výrobe ľadu. Často vieme pre tento zdroj tepla nájsť vhodné využitie a posunúť tak prevádzkové náklady o ďalšiu úroveň nižšie.

Príslušenstvo

Súčasťou našich služieb je aj kompletná dodávka príslušenstva k  ľadovým plochám. Mantinelové ohradenia – Záleží iba od požiadaviek klienta, či potrebuje ohradenie pre rekreačné účely, ktoré sa zamrazuje do samotnej plochy, alebo profesionálne pevne ukotvené mantinely pre ľadový hokej, ktoré sú schválené IIHF. Súčasťou dodávky môžu byť samozrejme aj čiary pre ľadový hokej alebo označenia. Zariadenia na úpravu ľadu – Zahŕňajú rolby, frézy a  iné zariadenie na úpravu ľadu. V našom portfóliu máme zariadenia pre malé plochy, ale aj pre veľké štadióny. Klient si tiež vie zvoliť elektrický, alebo dieselový variant rolby. Výbava ľadovej plochy – Bránky, siete, ochranné siete, zamrazovacie čiary, pomôcky pre výučbu korčuľovania (tučniak, panda), farby do ľadu, označenie bránkoviska, označenia pre curlingové dráhy a pod. Jednoducho všetko, čo klient potrebuje.

Skokanské mostíky

Chladenie nájazdovej stopy skokanských mostíkov je neoddeliteľnou súčasťou technického vybavenia vo všetkých významných strediskách skokanského športu na svete. Optimalizáciou distribúcie chladiaceho média v súčinnosti s použitím našich EPDM rozvodov dosahujeme veľmi rovnomerné chladenie nájazdovej stopy skokanského mostíka, čím vždy zabezpečíme optimálne podmienky pre všetkých zúčastnených športovcov bez ohľadu na prípadné zmeny teploty vzduchu. Naše inštalácie sú na mostíkoch v Obersdorfe, Planici, Rupholdingu, Vikersunde, Insbrucku, Bischofshofene a mnohých ďalších špičkových strediskách skokov na lyžiach.

Solárne systémy

Solárne systémy sú neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky. Využívame pri tom naše patentované Solárne absorpčné potrubné rošty s  mimoriadne vysokou efektivitou získavania tepla zo slnečnej energie s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Využitie týchto systémov je možné na ohrev vody pre bazény, prípadne na ohrev úžitkovej vody na akékoľvek iné účely.

Aké sú hlavné výhody solárnych systémov?

- optimalizácia investičných nákladov,
- nízke prevádzkové náklady,
- možná implementácia do funkčných systémov na filtráciu vody v bazénoch,
- pri použití našej patentovanej technológie energetický zisk až 350W/m2,
- životnosť až 30 rokov,
- Solárne systémy sú vhodné na použitie od malých domácich bazénov až po veľké kúpaliská,
- Nezanedbateľnou výhodou je možnosť predĺženia prevádzky kúpaliska.

Máte záujem o ľadovú plochu?

Ak sa chcete dozvedieť viac o ľadových plochách, možnostiach financovania alebo ďalších produktoch, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Odoslať
Created by 2create advertising