Ľadové plochy

Prinášame riešenia na kľúč v oblasti mobilných aj stacionárnych ľadových plôch. Naše riešenia dokážu odpovedať na akúkoľvek požiadavku klienta, či sa už jedná o ľadovú plochu na námestí, alebo multifunkčné plochy s celoročným využitím. Pri riešení akéhokoľvek projektu je pre nás najdôležitejšia hlavne energetická efektivita, jednoduchá údržba a variabilita. Vždy vieme klientovi ponúknuť ideálne riešenie, a to vďaka našim skúsenostiam s inštaláciami po celej Európe.

Ľadová plocha Mobil

Ideálne riešenie pre tých, ktorí plánujú využiť ľadovú plochu iba sezónne, prípadne na krátkodobú marketingovú akciu. Možnosť inštalácie v exteriéri, ako aj v interiéri. K mobilným ľadovým plochám ponúkame navyše možnosť prepojenia viacerých klzísk, a  to vďaka nášmu Skateway systému, čiže systému ľadových chodníkov s ohradením. Vďaka použitej patentovanej technológii rozvodov chladiaceho média prakticky neexistuje veľkostné či tvarové obmedzenie. Ako príklad môže slúžiť mobilná ľadová plocha na námestíčku s fontánami pred hotelom Kempinski v Bratislave, alebo celosvetovo najväčšia sústava mobilných ľadových plôch prepojených ľadovými chodníkmi s celkovou plochou 18 000 m2 v  známom parku Gorki v Moskve. Použitý priestor je po demontáži mobilnej ľadovej plochy nepoškodený a použiteľný na pôvodné účely.

Ľadové plochy Classic

Veľmi populárne a praktické riešenie s variabilným využitím. Ľadová plocha môže byť dodaná ako čiastočne mobilná, keď chladiace rozvody sú mimo zimnej sezóny uskladnené v rozvodnej šachte, prípadne ako fixná v spojení s multifunkčným povrchom - napríklad umelá tráva. Chladiaci stroj, prepojovacie či rozdeľovacie potrubia sú inštalované fixne. Prednosťami tohto riešenia sú mimoriadne rýchla inštalácia, variabilita a kompaktnosť. Inštalácia takejto ľadovej plochy v kompletnej dodávke aj s  mantinelovým ohradením nám zaberie len približne dva týždne.

Ľadové plochy Icephalt®

Naša patentovaná technológia celoročne využiteľnej fixne inštalovanej ľadovej plochy, ktorá môže byť a často aj býva využitá multifunkčne. V zimnej sezóne môže fungovať ako ľadová plocha, ktorá sa v lete zmení na ihrisko s asfaltovou plochou pre hokejbal, basketbal, tenis, alebo akýkoľvek iný šport. Plocha vie navyše fungovať aj ako obrovský solárny panel a v letnom období tak vyrábať teplo. Bežne sa takáto funkcia využíva pre neďaleké kúpalisko.

Ľadové plochy Thermobeton®

Ideálne riešenie pre fixne inštalovanú ľadovú plochu, bežne aj pre celoročne využiteľné zimné štadióny pre ľadový hokej, curling, alebo rýchlokorčuľovanie. Jedná sa o energeticky veľmi efektívny systém prenosu energie z potrubného roštu do ľadovej plochy. Výsledkom nášho výskumu a know-how je použitie unikátnej betónovej zmesi.

Ľadové plochy s umelou trávou

Multifunkčná športová plocha, ktorá môže byť v lete využívaná ako futbalové ihrisko a v zime ako ľadová plocha, prípadne ako futbalová plocha s celoročným využitím, nakoľko s naším systémom je jednoduché umelý trávnik vykurovať. Plocha vie v letnom období fungovať aj ako zdroj tepla zo solárnej energie.

Dráhy pre curling

Špeciálna ľadová dráha pre curling, ktorá spĺňa všetky kvalitatívne aj technické parametre podľa medzinárodných pravidiel WCF. Viacero európskych a svetových šampionátov v curlingu sa hralo na ľade s našou technológiou. Dodávka je na kľúč, vrátane značenia curlingovej dráhy.

Prenájom ľadových plôch

Ideálne riešenie pre príležitostné využitie ľadovej plochy, často využívané mestskými časťami, prípadne na marketingové, alebo športové účely. Takúto plochu vieme dodať s kompletným príslušenstvom na kľúč, presne podľa priania klienta. Disponujeme obrovskou kapacitou plôch a máme skúsenosti s ich prenájmom aj pre najväčšie športové a rekreačné podujatia na svete. V rámci prenájmu vieme ponúknuť a technologicky vyriešiť aj ľadovú plochu pre hokejový zápas pod holým nebom, našou špecialitou je dodávka ľadových korýt pre svetoznámu súťaž Red Bull Crashed Ice. Súčasťou programu prenájmu je kompletné vybavenie plochy od mantinelov, bránok až po zariadenia pre úpravu samotnej plochy, napríklad aj Rolba.

Máte záujem o ľadovú plochu?

Ak sa chcete dozvedieť viac o ľadových plochách, možnostiach financovania alebo ďalších produktoch, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Odoslať
Created by 2create advertising